Yap Boz Oyunları → Sahtekâr Kurtarma Oyunu

Sahtekâr Kurtarma Oyunu
(İngilizce Adı: Impostor Rescue)
Tam Ekran Oyna
Sahtekâr Kurtarma
Sahtekâr Kurtarma Oyununun Açıklaması

Sahtekâr Kurtarma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Impostor Rescue, tüm hazineleri toplamanız, kahramanı kurtarmanız ve sahtekarların üstesinden gelmeniz gereken zorlu bir bulmaca oyunudur.
Uzayda yalnız ve çaresizsiniz.
Diğer mürettebat üyelerini ortadan kaldırmak, hazineler elde etmek ve hayatta kalmak için bilgeliğini kullanmalısın!
Kolay ve bağımlılık yapıcı oyun;
Birçok zorlu bulmaca ve benzersiz seviyeler;
Pimi nasıl çekeceğinizi öğrenin;
Kahramanı kurtarmak için beyninizi kullanın;
Zaman ve yaşam sınırlı değil, keyfinize bakın.
Talimatlar:
tüm hazineleri toplamanız, kahramanı kurtarmanız ve sahtekarların üstesinden gelmeniz gerekiyor.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.