Giysi Giydirme Oyunları → İnstadiva Kylie Giydir Oyunu

İnstadiva Kylie Giydir Oyunu
(İngilizce Adı: Instadiva Kylie Dress Up)
Tam Ekran Oyna
İnstadiva Kylie Giydir
İnstadiva Kylie Giydir Oyununun Açıklaması

İnstadiva Kylie Giydir Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Giysi Giydirme Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu eğlenceli giydirme oyununda Kylie'yi giydirmenin zamanı geldi.
Bugün ne hissediyorsun? Kylie'nin tarzını sergileyen bir saç modeli seçin.
Kalın kirpikli bir dizi güzel göz seçin.
Nasıl hissettiğinizi göstermek için kalın bir üst seçin.
Giyim tarzınızı seçin ve kameraların önünde harika görünün.
Ve modaya uygun ayakkabılarınızla eşleştirin.
İşiniz bittiğinde, fotoğraf stüdyosuna geçme zamanı.
Kamera için çeşitli şık pozlar uygulayın ve instaya layık fotoğraflar çekmeye başlayın!
Talimatlar:
Işıklar kamera motor! Yıldız olma yolunda Kylie'yi giydirin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.