IO Oyunları → Anında Çevrimiçi Futbol Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Uçan Peynir Prenses Poppins Simon Meydan Okuyor Köy Hikayesi Noktaları Birleştir Parıltılı Mücevherler Tank Ustası Cupcakes Şefi
Anında Çevrimiçi Futbol Oyunu
Oyun yükleniyor...
Anında Çevrimiçi Futbol
Anında Çevrimiçi Futbol Oyununun Açıklaması

Anında Çevrimiçi Futbol Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun IO Oyunları kategorisinde yer alır.

Anında Çevrimiçi Futbol yalnız veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok oyunculu bir futbol oyunudur. Topu kontrol etmek için özel hareketleri öğrenin. Bu oyunda zamanlama her şeydir - topu sürmek sizi yavaşlatır, bu yüzden onu bir takım arkadaşına geçirmek her zaman iyi bir fikirdir.
Talimatlar:
1. WSAD-2 ile taşın. 3 tekme için farenin sol tuşuna basılı tutun. 4 çalıştırmak için farenin sağ tuşuna basılı tutun.
5'i kaydırmak için SPACE tuşuna basın. Bağırmak için E tuşuna basın.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318