Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Jeff Katil Korkunç Gülümseme Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Yapboz Güzellik Arka Bahçeleri Petits Chevaux : Küçük Atlar Roma Modası Kızlar Kullanışlı Sürücü Renk Kırma Kaplan Yapboz Cadılar Bayramı Baloncuk Vurucu Aki'nin Macerası: Köşk
Jeff Katil Korkunç Gülümseme Oyunu
(İngilizce Adı: Jeff The Killer Horrendous Smile)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Jeff Katil Korkunç Gülümseme
Jeff Katil Korkunç Gülümseme Oyununun Açıklaması

Jeff Katil Korkunç Gülümseme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Gülümse, Gülümse, Gülümse ... Jeff Katil senin peşinde. Kendini savun! Uyu, Hayalini Öde Uyanmak! Evinizde garip sesler. İncelemek! Jeff Killer rüyanıza geldi. İşler bildiğin gibi değil. Eviniz perili. Burada bazı garip yaratıklar var. Kendini araştırıp savunmalısın. Aksiyon ve bulmaca dolu Korku Macerası. Talimatlar: W A D D Dolaşmak İçin Fare Dolaşmak İçin Sol Fare Düğmesi Ateşlemek İçin Sağ Fare Düğmesi Fare Tekerleğini Silahları Değiştirmek İçin R Yeniden Yüklemek İçin F Alma Öğelerini Kaldırmak İçin Sola Kaydırmak İçin Sola KaydırGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.