Yap Boz Oyunları → Jöle Bombası Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Stres Çarkı Evrim Oyuncak Helis Yukarı Angry Solucanlar Hallowina Robotlara Git 1 Okulun İlk Günü Preps Olli Çılgınlığı Kızıl Meydan Atla
Jöle Bombası Oyunu
Oyun yükleniyor...
Jöle Bombası
Jöle Bombası Oyununun Açıklaması

Jöle Bombası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Şekerleme deneyi yanlış gitti ve jöle mutfağınızı istila ediyor! Tüm mutfak masalarınıza yayılmış durumda ve şimdi işiniz ondan kurtulmak! En iyi yol, jöle sökücüyü kullanmak, fakat geriye sadece birkaç damla kalmış. Ama neyse ki, jöleyi taktik olarak yeterince sürükleyerek mükemmel bir sıçrayan zincir reaksiyonuna neden olabilirsiniz! Öyleyse beynini hazırla, çünkü yapılması gereken bazı jöle ayısı var!
Talimatlar:
Tüm masaları jöle ve jöle sökücüyü damlatarak temizleyin. Jöle sökücü ile her yöne patlayana kadar, ayılar her damla ile daha da büyüyecek. Mevcut küçük miktardaki jöle sökücüyü kullanarak mükemmel zincir reaksiyonunu sağlamalısınız.


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318