Platform Oyunları → Jetpack Yarışı Koşu Oyunu

Jetpack Yarışı Koşu Oyunu
(İngilizce Adı: Jetpack Race Run)
Tam Ekran Oyna
Jetpack Yarışı Koşu
Jetpack Yarışı Koşu Oyununun Açıklaması

Jetpack Yarışı Koşu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Hiç gökyüzünde bir jetpack ile uçtunuz mu? Jetpack Race Run sadece bir yarış oyunu değil, aynı zamanda 3D çöp adam oyuncuları ve engel blokları ile kaçınan bir arcade oyunudur. Bir jetpack ile sınırlı bir pistte son platforma uçma şansınız var. Gelen engel duvarlarından kaçınmaya devam ettiğiniz sürece, gerçekten kazanmak istiyorsanız, hızlanabilir ve her oyunun kazananı olabilirsiniz. Oyunda zaman veya hasar sınırlaması yoktur.
Talimatlar:
Konumlarınızı değiştirmek için basılı tutun ve sürükleyinGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.