Platform Oyunları → Blokları Birleştir 2048 Sayı Bulmacası Oyunu

Blokları Birleştir 2048 Sayı Bulmacası Oyunu
(İngilizce Adı: Join Blocks 2048 Number Puzzle)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Blokları Birleştir 2048 Sayı Bulmacası
Blokları Birleştir 2048 Sayı Bulmacası Oyununun Açıklaması

Blokları Birleştir 2048 Sayı Bulmacası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Join Blocks bulmacasını bugün ve her gün oynayın - en iyi, ücretsiz 2048 klasik sayı bulmaca oyunudur! Oyunun etrafında birleşen en rahatlatıcı 2048 sayı bloğuna kaçın! 2048 ve daha fazlasına kadar x2 bloklarına dokunun, çekin ve birleştirin.
Talimatlar:
Sayıyı +1 yapmak için sayıya tıklayın. Üç bitişik sayı aynı olduğunda, elimine edilebilir. Sürekli eliminasyon, birleşik etkiyi tetikleyecektir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.