Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Orman Tesisatçı Mücadelesi 3 Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Prensesler Ev Dekorasyon Bağla Hayvanlar : Onet Kyodai Carnival Balon Vur Tarzında Yürüyüş Yol Bulma Kek Eşleştirme Gerçek Klasik Araba Otopark 3D 2019 Müzik Kurulu Kale Savunma Online
Orman Tesisatçı Mücadelesi 3 Oyunu
(İngilizce Adı: Jungle Plumber Challenge 3)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Orman Tesisatçı Mücadelesi 3
Orman Tesisatçı Mücadelesi 3 Oyununun Açıklaması

Orman Tesisatçı Mücadelesi 3 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Jungle Plumber Challenge 3, boruları bağlamanız gereken eğlenceli bir sıhhi tesisat mini oyunudur. Tesisatçıların kralı veya kraliçesi olarak, tüm orman çeşmelerine su sağlamak için sızıntıları düzeltmelisiniz. Bu oyun oynamak kolaydır, ancak bu sıhhi tesisat tamir için boruları döndürmek için en iyi ve en hızlı yolu düşünmeniz gerekir.
Talimatlar:
Bu oyun sevimli grafiklerle oynamak kolaydır. Amacınız ormanda bir su borusu şebekesi kurarak hayatta kalmak! Farklı parçaları basitçe dokunarak döndürün, ardından tam bir su devresi oluşturmak için bunları birbirine bağlayın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.