Platform Oyunları → K Bardak Köprü Hayatta Kalma Oyunu

K Bardak Köprü Hayatta Kalma Oyunu
(İngilizce Adı: K Game Glass Bridge Survival)
Tam Ekran Oyna
K Bardak Köprü Hayatta Kalma
K Bardak Köprü Hayatta Kalma Oyununun Açıklaması

K Bardak Köprü Hayatta Kalma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

K Game Glass Bridge Survival, 3D Squid Game rolleriyle üçüncü şahıs atlama atari oyunu olarak önerilir. Hayatta kalmak ve mevcut bölümü tamamlamak için her bölümde atlamanız ve cam köprüyü geçmeniz gerekiyor. Bitiş platformuna giden doğru yol size sağlanacaktır. Yeter ki bunları ezberle ve aşağıdaki komutlarla zıpla. Her seviyeyi geçtikten sonra kareler artacaktır. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
Talimatlar:
atlamak için dokununGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.