2 Kişilik Oyunlar → Kogama: Beecraft Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Superheroes Yapboz Fare Boyama Gatogifts Stres Çarkı Boyama Kitabı Süper Beyzbol Pop Taşı 2 Ticaret Simülatörü Çılgın Makineler
Kogama: Beecraft Oyunu
Oyun yükleniyor...
Kogama: Beecraft
Kogama: Beecraft Oyununun Açıklaması

Kogama: Beecraft Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun 2 Kişilik Oyunlar kategorisinde yer alır.

Bu macera oyunu ormanın üzerinde kendi evinizi yaratmanıza izin veriyor. Bir cubegun kapın ve istediğiniz yere merdivenleri kurun. Hiçbir duvar, çatı ya da ağaç sizin erişemeyeceğiniz yerde değil! Çalıştırma yönergeleri: W - İleri gitme.  S - geriye git.  A - Sola git.  D - Sağa git.  Uzay - Zıpla.  K - Respawn.  Sol Fare Düğmesi - Vur.  V - Silahı bırak.  E - Öğe kullanın.  S - Kılıf silahı.  Esc veya M - Menü / Çık.  


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

husamettin | 7/8/2019 1:42:27 AMbeyler bu oyunlar daha güzel bence

318