Zeka Oyunları → Kamikaze Kedi Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Genç Prensesler Gece Hayatı Uzay Aracı Ben At Yarışı Kir Bisikleti Binici BTS Fil Boyama Aziz Duckie Modern Kızlar Kolaj Günü Barbie Ve Arkadaşları Mezuniyet
Kamikaze Kedi Oyunu
Oyun yükleniyor...
Kamikaze Kedi
Kamikaze Kedi Oyununun Açıklaması

Kamikaze Kedi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır. Uzak uzak diyarlardan birinde, Kedi İmparatorluğu bolluk ve refah içerisinde yaşıyordu. Ancak Kötü Kral Maou, yüzyıllık uykusundan uyandı ve tüm dünyayı büyük bir kaos içerisine sürükledi. Yoluna çıkan her şeyi yakıp yıkıyor, Kedi İmparatorluğu'nun sonunu hazırlıyordu. İmparatorluk Maou'yu durdurmak için hazırlıklara başladı! General Nekohito görevlendirildi ve Hava Kuvvetleri alarma geçirildi! Şimdi imparatorluğu kurtarma vakti! Mouse'unu kullanarak savaş uçaklarını düşmanların üzerine gönder ve bu savaşı kazan!
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318