Kedi Astronotlar Oyunu | Bedava Uçak Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Dinozorlar Dünyası Gizli Yumurtalar II Ellie Fairytale Prenses Playheads Kafa Futbolu Tüm Dünya Kupası Ninja Eylem 2 Minicars Futbolu Sonsuz Heliks Atlama Madmen Yarışı Saygısız Canavar
Kedi Astronotlar Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Oyun yükleniyor...
Kedi Astronotlar Kedi Astronotlar Oyununun Açıklaması
Kedi Astronotlar Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Uçak Oyunları kategorisinde yer alır. Bu kediler çok önemli bir görev için eğitildiler: uzaya çıkmak! Astro-kediler uzayın derinliklerinde dolanıp, diğer gezegenlerde hayat var mı diye araştıracaklar! Onlara bu önemli görevde eşlik edebilir misin? Yollarını bulmak için direktiflere, yollarına devam edebilmek içinse balıklara ihtiyaçları olacak! Yönünü seçmek ve kedileri fırlatmak için Mouse'unu kullan. Kediyi yolculuğuna devam ettirmek için üzerine tıklamalısın! Turbo hıza ulaşmak için yıldızların üzerinde zıpla ve yol üzerindeki balıkları toplamayı asla unutma! İyi şanslar!

  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.