Flash → Kung-Fu Küçük Hayvanlar Oyunu

Kung-Fu Küçük Hayvanlar Oyunu
(İngilizce Adı: Kung-Fu Little Animals)
Tam Ekran Oyna
Kung-Fu Küçük Hayvanlar
Kung-Fu Küçük Hayvanlar Oyununun Açıklaması

Kung-Fu Küçük Hayvanlar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Bu oyunda Büyük Üstadın yeni asistanı olacaksınız. Göreviniz komik ve hünerli hayvanlara kung fu sanatını öğretmektir. Basit tıklamalarla, yeni ortaya çıkan öğrencilerinizi Büyük Üstadın çalışmalarının değerli halefleri olacak şekilde eğiteceksiniz. Oyunu geçtikten sonra yeni komik hayvanların yanı sıra yeni güzel ve sıradışı yerleri keşfedeceksiniz. Kung fu takımına katılın ve küçük hayvanlara dövüş sanatlarını öğretirken eğlenin!
Talimatlar:
Doğu masallarındaki hayvan kahramanların rehberimiz olacağı dövüş sanatları dünyasına gelin daha yakından bakalım. Oyun aygıtına bağlı olarak, onu kontrol etmek için bir bilgisayar fare tıklaması veya dokunmatik ekranlara basit bir dokunuş kullanılır. Oyunu hızlandırmak istiyorsanız mevcut bonusları kullanın, ancak bunu akıllıca yapın. Elde edilen sonuç istenildiği zaman PNG görüntüsü olarak kaydedilebilir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.