Zeka Oyunları → Mektup Patlama Patlatma Oyunu

Mektup Patlama Patlatma Oyunu
(İngilizce Adı: Letter Boom Blast)
Tam Ekran Oyna
Mektup Patlama Patlatma
Mektup Patlama Patlatma Oyununun Açıklaması

Mektup Patlama Patlatma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Zeka Oyunları kategorisinde yer alır.

Dört ila altı harfli kısa kelimeleri hatırlamakta iyi misiniz? Letter Boom Blast aslında saf bir beyzbol atari oyunu değil, bir harf bulmaca oyunudur. Amacınız, kırmızı çöp adam beyzbol oyuncusunun, platform parkurundaki engel kelime küp duvarlarından tüm yanlış harfleri zamanında patlatarak bitiş alanına koşmasına yardımcı olmaktır. Her zaman yanlış harfi hızlı bir şekilde bulacağınıza ve tüm seviyeleri tamamlayacağınıza sevindim!
Talimatlar:
PC: Nişan almak için kaydırın, Ateş etmek için boşluk.
Mobil: Nişan almak için basılı tutun, ateş etmek için serbest bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.