Yap Boz Oyunları → Küçük Yakışıklı Kurbağa Kaçış Oyunu

Küçük Yakışıklı Kurbağa Kaçış Oyunu
(İngilizce Adı: Little Handsome Frog Escape)
Tam Ekran Oyna
Küçük Yakışıklı Kurbağa Kaçış
Küçük Yakışıklı Kurbağa Kaçış Oyununun Açıklaması

Küçük Yakışıklı Kurbağa Kaçış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Küçük, yakışıklı bir kurbağa güzel bir köyde yaşıyordu. Yakışıklı kurbağa çok mutlu yaşadı ve onu görmek çok güzeldi. Yakışıklı kurbağa beklenmedik bir şekilde bir gün bir evde mahsur kaldı. Yakışıklı kurbağayı oradan kurtarmalısın. Yakışıklı kurbağayı oradan uzak tutmak için ipucu olan tüm noktaları bulmanıza yardımcı olacaktır. Tüm maskeler doğru bir şekilde gizlenmiş ve orada kapana kısılmış olan küçük yakışıklı kurbağa ve oyunu kazanmanın mutluluğunu yaşıyorsun. Bu oyun, depresyonu tedavi etmek için tasarlanmıştır ve tüm eğlence ve keyif sayesinde. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.