Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yarış Oyunları → Mx Arazide (Offroad) Dağ Bisikleti Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Prensesler Buluşması Canavarlar Yukarı Bebek Boss Fotoğraf Vur Eski Zamanlayıcı Araba Yapboz Hava Harbi Araba Trafik 2D Süper Ananas Kalemi 2 Tappy Düzlemi
Mx Arazide (Offroad) Dağ Bisikleti Oyunu
(İngilizce Adı: MX OffRoad Mountain Bike)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Mx Arazide (Offroad) Dağ Bisikleti
Mx Arazide (Offroad) Dağ Bisikleti Oyununun Açıklaması

Mx Arazide (Offroad) Dağ Bisikleti Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

MX OffRoad Dağ Bisikleti, aşırı torunları sürme oyunudur! Ekstrem yokuş aşağı deneyimin büyük dünyasına girin! Engebeli araziye, yüksek rampalara, uçurum kenarlarına ve sise rağmen bisikletinizi sürün . Seviyeleri tamamlamak için kontrol noktalarına ulaşmaya çalışın!
Talimatlar:
Oyun Kontrolleri:
1. Oyuncu: "W, A, S, D"
Oyuncu 2: "OK TUŞLARI"
Bisiklet herhangi bir yerde takılırsa, yeniden doğma düğmesini kullanın. (veya "R" tuşunu kullanın)Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.