Platform Oyunları → Alışveriş Merkezi Hizmeti Oyunu

Alışveriş Merkezi Hizmeti Oyunu
(İngilizce Adı: Mall Service)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Alışveriş Merkezi Hizmeti
Alışveriş Merkezi Hizmeti Oyununun Açıklaması

Alışveriş Merkezi Hizmeti Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Mail Service oyununda alışveriş merkezinin düzenini, temizliğini ve verimliliğini izlemeniz gerekiyor. Yeni bölgeleri keşfedin ve hizmetleriniz için sözleşmeler imzalayın.
Robotla daha hızlı başa çıkmak için karakterinizi yükseltin. Her iyileştirme ile yapılan iş için daha fazla ödeme alacaksınız.
Özellikler:
- Bağımlılık yapan oyun
- Güzel grafikler
- Hoş müzik
- Derin oyun
Talimatlar:
Taşı: Joystick'i sürükleyin
Çöp topla ve satGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.