Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Platform Oyunları → Maya Tuğla Kırıcısı Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Boat Yarış 3D : Jetski Sürücü Billie Eilish Makeover Altın Avcısı Online Yılan Ve Numaralar Çılgın Pong 2 Dove Düğün Dolly Giydir Tatlı Bebek Yer Fark Buz Kale Temizliği
Maya Tuğla Kırıcısı Oyunu
(İngilizce Adı: Maya Brick Breaker)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Maya Tuğla Kırıcısı
Maya Tuğla Kırıcısı Oyununun Açıklaması

Maya Tuğla Kırıcısı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Platformu taşımak için ekranın altında. Topun ekranın altına düşmesini önleyin.
Tüm tuğlaları yok etmeniz gereken bir oyundur.
Klasik tuğla kırıcı oyunu.
Topu tutmak için raketi kullanın Oyun ve tuğlaları çarptı. Senin görevin tüm kırılabilir tuğlaları topla vurarak ortadan kaldırmak. Bazı tuğlaların tek bir vuruştan daha fazlasına ihtiyacı var.
Talimatlar:
Bu bir tuğla kırıcı oyun. Topu ekranda tutmak için platformu kullanın. Tüm tuğlaları topla (veya ilgili bir güçlendirme) vurarak kırın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.