Yap Boz Oyunları → Birleştir Blok 2048 Oyunu

Birleştir Blok 2048 Oyunu
(İngilizce Adı: Merge Block 2048)
Tam Ekran Oyna
Birleştir Blok 2048
Birleştir Blok 2048 Oyununun Açıklaması

Birleştir Blok 2048 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Şimdi 3D ve gerçekçi fizik ile sonsuz bir 2048 bulmaca oyunu. Oyunun amacı aynı sayılara sahip küpleri birleştirerek sonsuzluk küpünü toplamaktır.
Fırsatlar:
- Sürükle ve bırak
- Atmak
- Kombinasyon yap
- Puan toplamak
- Zevk almak!
özellikler:
- Güzel grafikler
- Gerçekçi fizik
Talimatlar:
1. Parmağınızı/imlecinizi istediğiniz küp üzerinde basılı tutun.
2. Küpleri hareket ettirmek için ekranda parmağınızı/imleci hareket ettirin.
3. Bu nedenle, aynı sayılara sahip küpleri birleştirmek gerekir.
4. En az bir sütun dolduğunda ve sayaç sıfırlandığında oyun sona erer.
5. Amacınız sonsuzluk küpünü toplamak, bol şans!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.