Erkek Oyunları → Mini Hayatta Kalma Mücadelesi Oyunu

Mini Hayatta Kalma Mücadelesi Oyunu
(İngilizce Adı: Mini Survival Challenge)
Tam Ekran Oyna
Mini Hayatta Kalma Mücadelesi
Mini Hayatta Kalma Mücadelesi Oyununun Açıklaması

Mini Hayatta Kalma Mücadelesi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Erkek Oyunları kategorisinde yer alır.

Mini Survival Challenge, ıssız bir adadaki erkeklerin hayatta kalması için ücretsiz bir çevrimiçi kaçış oyunudur. Burada yarışan birçok oyuncu var. Farklı aksesuarlar kullanarak çeşitli zorlukları aşmanız gerekiyor. Birçok tuzak canavarı var, sadece sahnedeki tasarımı gözlemleyin ve kriz karşısında başarılı bir şekilde kaçmak için rotayı planlayın!
Talimatlar:
Oynamak için fare veya dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.