Dövüş Oyunları → Mızraklı Çöp Adam Oyunu

Mızraklı Çöp Adam Oyunu
(İngilizce Adı: The Spear Stickman)
Tam Ekran Oyna
Mızraklı Çöp Adam
Mızraklı Çöp Adam Oyununun Açıklaması

Mızraklı Çöp Adam Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Dövüş Oyunları kategorisinde yer alır. Yaralarınızdan dolayı ölmeden önce kaç düşman indirebilirsiniz? Mızraklı Çöp Adam Oyunu ile düşman okçu ve mızraklı askerleri teker teker üzerinize gelecek ve hepsini elinizdeki mızrakla alt etmeniz gerekecek. Onlar sizi vuramadan işlerini halletmelisiniz. Kafadan vurmak bir düşmanı etkisiz hale getirmek için en etkili yöntemdir. Bu yüzden dikkatlice nişan alın ve mızraklarınızı fırlatın.

Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.