Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Canavar Koşu Macerası Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Amerikan Futbolu Mücadelesi Peynirli Koşusu Hafıza Kartları Mücadelesi Bloğu Taşı Balık Baloncuk Vurucu Prensesler Ve Hayvanlar Fotoğraf Yarışması Koala Bıçak Atla
Canavar Koşu Macerası Oyunu
(İngilizce Adı: Monster Run Adventure)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Canavar Koşu Macerası
Canavar Koşu Macerası Oyununun Açıklaması

Canavar Koşu Macerası Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Büyülü dünyamızda küçük bir canavar yaşıyor - Riki. Dünya arama macerasında seyahat etmeyi sever. Bir gün dağları gezerek derin bir madene düştüm. Şimdi kahramanımız Riki'nin yardımlarıyla yüzeye çıkması gerekiyor. Oyunda Monster Run Adventure oyununu oynuyorsunuz ve ona evini bulması için yardım etmeniz gerekiyor. Kahramanımız duvarı yukarı doğru kaydırabilir. Bunu sürekli artan bir oranda yapacak. Hareket yolunda engeller ve mekanik tuzaklar ortaya çıkacak. Karakterinizi bir duvardan diğerine atlamaya zorlamalısınız. Eğlenceli Eğlen.
Talimatlar:
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın. oyunu oynamak veya ekrana dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.