Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yarış Oyunları → Canavar Kamyon Aşırı Yarış Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Vegetables Çin Kartları (Mahjong) Connection Vahşi Hayvan Avcılık Deneme Sürüşü Kaza Yapmış Optical İllusion Bariyer Cadılar Bayramı Okçu Neon 2048
Canavar Kamyon Aşırı Yarış Oyunu
(İngilizce Adı: Monster Truck Extreme Racing)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Canavar Kamyon Aşırı Yarış
Canavar Kamyon Aşırı Yarış Oyununun Açıklaması

Canavar Kamyon Aşırı Yarış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Güçlü Canavar Kamyonlar yarışmaya hazır . Çöllerin efendisinin kim olduğunu kanıtlama zamanı! Monster Truck Extreme Racing'de yarış ve kamyonlarını modifiye et! Ödül kazanmak için yarışları ilk 3 sırada bitirmeniz gerekiyor. Devasa "Serbest Sürüş" haritasında çeşitli dublör gösterileri yaparak da ödüller kazanabilirsiniz. Sonraki yarışları kazanmak için "Garaj" bölümünü ziyaret ettiğinizden ve yeni Monster Trucks satın aldığınızdan emin olun. Oyun 1 Oyuncu ve 2 Oyuncu seçeneklerine sahiptir.
Talimatlar:
Oyuncu 1
Taşı: "OK TUŞLARI"
Nitro: "N"
Geriye Bak: "B"
Oyuncu 2
Taşı: "W, A, S, D"
Nitro: "T"
Geriye Dön: "C"
Seviye Yeniden Başlatma: "R"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.