Aksiyon Oyunları → Canavarlar Saldırı İmpostor Takım Oyunu

Canavarlar Saldırı İmpostor Takım Oyunu
(İngilizce Adı: Monsters Attack Impostor Squad)
Tam Ekran Oyna
Canavarlar Saldırı İmpostor Takım
Canavarlar Saldırı İmpostor Takım Oyununun Açıklaması

Canavarlar Saldırı İmpostor Takım Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Küçük sahtekarlarla kalamar oyunlarının yeni bir versiyonu düzenlenirken, Slenderman, Huggy Wuggy ve Fredy'nin korkunç canavarlarının bir araya geldiği, askerleri kontrol ederek onları hipnotize etmeyi ve böylece tüm katılımcıları ortadan kaldırmayı başaran bir canavar kıyameti serbest bırakılır. !! Ama neyse ki 3 küçük sahtekar özel kuvvet uzmanından oluşan bir ekip, korkunç canavarları yenmek ve galip gelmek için bir araya geldi.
Talimatlar:
Talimatlar:
Kendinizi klavyenin oklarıyla hareket ettirin
C tuşuna basarak kahramanı değiştirin
Z tuşuyla ateş edin
Özel Güç X
Mobil cihazlarda oyun düğmelerine dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.