Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Aksiyon Oyunları → Canavarlar İmpact Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Caesar Salad Piksel Atlayışı Drawaria.Online Trafik Jam Tabanca Mayhem Twitchie Tıklayıcısı Sokak Dansı Modası 2 Ellie Cilt Doktoru
Canavarlar İmpact Oyunu
(İngilizce Adı: Monsters Impact)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Canavarlar İmpact
Canavarlar İmpact Oyununun Açıklaması

Canavarlar İmpact Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Güç parmağında! Canavarları vurmak için ekrana dokunun ve gücünüzü serbest bırakmak için özel düğmeleri tıklayın. Canavar ordularını öldür ve gerçek canavar avcısı haline gel. Tıklamayı bırakıp canavarlara ve diğer korkunç yaratıklara karşı bu destansı savaşın kahramanı olmayın. Bu oyun en iyi RPG boşta oyunlarından biridir. Seviye oyunları seviyorsanız, en iyi seçenek Monsters Impact. Canavarlar Etkisi, binlerce seviye ve tonlarca eşsiz canavara sahip bir oyun.
Talimatlar:
Saldırmak için dokunun, altın toplamak için dokunun, peri hazinelerini yakalamak için dokunun ve savaşta birliklerinizi yönlendirmek için sert dokunun. Büyülü ve güçlü yeteneklerinizi zafere kadar bırakın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.