Flash → Moto Gösterileri Sürüş Ve Yarış Oyunu

Moto Gösterileri Sürüş Ve Yarış Oyunu
(İngilizce Adı: Moto Stunts Driving & Racing)
Tam Ekran Oyna
Moto Gösterileri Sürüş Ve Yarış
Moto Gösterileri Sürüş Ve Yarış Oyununun Açıklaması

Moto Gösterileri Sürüş Ve Yarış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Moto Stunts Driving & Racing, 2D çizgi film sürücülerinin yer aldığı tipik bir motosiklet yarışı dengeli oyunudur. Yan kaydırmalı platform parkurlarında, sürücünüzü hayatta tutarken hem Yarış Modunda hem de Seviye Modunda bitiş noktasına olabildiğince hızlı ulaşmanız gerekiyor. Önce para kazanmaya ve yeni bir motosiklet almaya çalışın; ilk bisiklet, daha iyi ödüller için yeni bir rekor kırmak yerine yalnızca oyunu tamamlamanıza yardımcı olabilir.
Talimatlar:
WASD veya Ok tuşları - hareket ettirGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.