Yarış Oyunları → Gece Kent Yarış Oyunu

Gece Kent Yarış Oyunu
(İngilizce Adı: Night City Racing)
Tam Ekran Oyna
Gece Kent Yarış
Gece Kent Yarış Oyununun Açıklaması

Gece Kent Yarış Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Night City Racing oyunu ile süper gerçekçi ve fantastik bir araba sürüş simülatörü şimdi başlıyor! Bu macerada size en hızlı 10 süper spor araba eşlik edecek. Bu arabalar hem motor tarafında hem de görsel olarak özelleştirilebilir. Bu araba simülatör oyununu ister 1 kişilik oyun modunda isterseniz 2 kişilik oyun modunda oynayabileceksiniz. CPU'ya karşı veya bir arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz 16 yarış ve 5 meydan okuma yarışı var.
Talimatlar:
Tek oynuyorsanız:
Taşı: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI"
NOS: "L-SHIFT" veya "R-SHIFT"
Araba konumunu yeniden başlat: "R"
Geriye bak: "T"
Kamera görünümünü değiştir: "C"
İki oyuncu oynuyorsanız:
Oyuncu 1:
Taşı: "OK TUŞLARI"
NO: "M"
Araba konumunu yeniden başlat: "O"
Geriye bak: "P"
Kamera görünümünü değiştir: "K"
Oyuncu 2:
Taşı: "W,A,S,D"
NOS: "L-SHIFT"
Araba konumunu yeniden başlat: "R"
Geriye bak: "T"
Kamera görünümünü değiştir: "C"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.