Aksiyon Oyunları → Çaylak vs Profesyonel Çöp Adam Savaşı Oyunu

Çaylak vs Profesyonel Çöp Adam Savaşı Oyunu
(İngilizce Adı: Noob vs Pro Stick War)
Tam Ekran Oyna
Çaylak vs Profesyonel Çöp Adam Savaşı
Çaylak vs Profesyonel Çöp Adam Savaşı Oyununun Açıklaması

Çaylak vs Profesyonel Çöp Adam Savaşı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Noob vs Pro: Stick War - Noobs ile bir savaş stratejisi 2d oyunudur. Çöp savaşı mirasına benziyor ama komik animasyonlarla minecraft evreninde.
- Komik animasyonlar!
- Yükseltmeler!
- Sonsuz seviyeler!
Talimatlar:
Madenler almak için çaylak işçileri ve savaşacak çaylak savaşçıları satın almak için dokunun veya tıklayın.
Rakibinizin heykelini yok edin!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.