Yarış Oyunları → Yağ Tankeri Kamyon Sürücüsü Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
VIP Prensesleri Paris Moda Haftası Derin Deniz Balıkçılığı Çılgınlığı Flippin Silahı Jenner Cadılar Bayramı Yüz Sanatı Sevimli Hayvanlar Boyama Kitabı Gökyüzü Şövalye 2D Çılgın Basketbol Çöp Adam Ragdoll
Yağ Tankeri Kamyon Sürücüsü Oyunu
Oyun yükleniyor...
Yağ Tankeri Kamyon Sürücüsü
Yağ Tankeri Kamyon Sürücüsü Oyununun Açıklaması

Yağ Tankeri Kamyon Sürücüsü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Oil Tanker Truck Drive özellikleri:
- birden fazla kamyon modeli
- birden fazla seviye
- zorlu oyun
Talimatlar:
kamyonu kontrol etmek için WASD kullan camera
Duraklatmak için sekme


Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

318