Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Önerilen oyunlar
Çocuklar Hafıza Öğrenme Peugeot 208 Bulmaca Kelimeler Ailesi Prenses Çorbası Mutfak Peri Makyajı Ateş Klanları Çatışması Yolları Bağlayın Bff Fantastik Yaz Stili
Bir Astar Oyunu
(İngilizce Adı: One Liner)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Bir Astar
Bir Astar Oyununun Açıklaması

Bir Astar Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Parmağınızı veya farenizi kaldırmadan tek bir çizgi çizin.
Kaç seviyeyi tamamlayabilirsiniz?
Aldatıcı basit, ama derin derin bir oyun.
Özellikler:
- İnteraktif eğitim
- Seni meşgul edecek 120'den fazla zorlu seviye
- İyimser, ritmik tema
- Bu ne kadar zor olabilir? Sadece 1 Satır çizin!
Talimatlar:
Parmağınızı veya farenizi kaldırmadan tek bir çizgi çizin.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.