Yarış Oyunları → Açık Dünya Suç Şehri Oyunu

Açık Dünya Suç Şehri Oyunu
(İngilizce Adı: Open World Crime City Shooting)
Tam Ekran Oyna
Açık Dünya Suç Şehri
Açık Dünya Suç Şehri Oyununun Açıklaması

Açık Dünya Suç Şehri Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu yeni mafya oyunu "Açık Dünya Suç Şehir Çekimi"nde devasa, sürükleyici ve gangster bir şehri keşfedeceksiniz, mafyaya karşı hayatta kalmalısınız. Araba sürün, gökdelenler şehrinde bisiklete binin ve kötü çocukları ortadan kaldırın. Seçebileceğiniz çok sayıda bisiklet ve kullanacağınız çok sayıda araba olacak, ayrıca şehri fethetmek ve barışı geri getirmek için tabancalar, makineli tüfekler ve keskin nişancılar gibi silahlarla dolu bir sırt çantanız olacak.
Bu yüzden aksiyon görevlerini tamamlamaya hazır olun ve cesur olun.
Talimatlar:
W -İleri, S -Geri, A -Sol, D -Sağ, Boşluk – Zıplama, Sağ Tıklama – Nişan Alma, Sol Tıklama – Ateş,
F -Araç Giriş/Çıkış, I -Talimatlar, Esc -Duraklatma, R-Arabayı Sıfırla, Q - Silah Değiştirme, C - Çömelme, R - Yeniden Yükleme, Shift - Koş,Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.