Yap Boz Oyunları → Şifre Kırma Oyunu

Şifre Kırma Oyunu
(İngilizce Adı: PASSWORD CRACK)
Tam Ekran Oyna
Şifre Kırma
Şifre Kırma Oyununun Açıklaması

Şifre Kırma Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Bu oyunda amacınız parolayı oluşturan üç harfi bulmaktır. Öğrenin, kilidin kilidini açın ve bir sonraki seviyeye geçin. Size şans diliyorum, bu oyun sadece en zeki olanlar içindir.
Bu versiyonda 100 seviye bulacaksınız.
Mağaza yok, reklamları izleyerek ve oyunu ücretsiz tutmaya yardımcı olarak paralarla ödüllendirilebilirsiniz.
Talimatlar:
Tıklama / dokunma tüm eylemleri yapar! Sorular farklı temalara sahip ve mektup her zaman cevabın ilk harfine karşılık gelecek; Sonunda, sorunun cevabının ne olduğunu ve hatta ipucunu öğreneceksiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.