Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yarış Oyunları → Pk Kargo Kamyon Sürüş 2019 Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Önle Renkli Toplar 3D Bağla Hayvanlar : Onet Kyodai Su Akışı Piksel Savaşı Yapboz Sürpriz Balo Gecesinde Prenses Şeker Çizgisi
Pk Kargo Kamyon Sürüş 2019 Oyunu
(İngilizce Adı: PK Cargo Truck Driving Game 2019)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Pk Kargo Kamyon Sürüş 2019
Pk Kargo Kamyon Sürüş 2019 Oyununun Açıklaması

Pk Kargo Kamyon Sürüş 2019 Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Kamyon sürüş simülatörü oyunu, farklı uzun yollarda kamyonlarını süren Pakistanlı kamyon Sürücülerinin gerçek hayatına dayanıyor.
Talimatlar:
Güzel manzara, PK Kargo Kamyonu Sürüşünü ilginç bir oyun haline getiriyor.
Yoldaki kolay oyun kontrolü kullanıcıları için bir sonraki zorluk seviyesini de ekledi.
Gerçekçi 3B Çevre ve eğlenceliGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.