Flash → Prenses Dövme Salonu Oyunu

Prenses Dövme Salonu Oyunu
(İngilizce Adı: PRINCESS TATTOO SALON)
Tam Ekran Oyna
Prenses Dövme Salonu
Prenses Dövme Salonu Oyununun Açıklaması

Prenses Dövme Salonu Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Mürekkep Tasarımı - Süper Dövme Salonu, sanatçılar veya dövmeleri seven herkes için dövme yapma sanatının nasıl çizileceğine dair uygulama fikridir. Dövme sanatçısı olmak ister misin? veya harika resimlerle kolları, sırtları veya herhangi bir yeri nasıl boyayacağınızı bilmek ister misiniz?
Bu dövme yapımcısı uygulaması, oynamanız için mükemmeldir. Bu çalışma alanında en iyi sanatçı ol! Yaratıcılığınızı kullanarak renkleri birleştirin. Bu oyun kızlar veya erkekler için dövme yapmak için uygundur
Talimatlar:
Nesneleri Sürüklemek ve Tıklamak İçin Fareyi KullanınGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.