Yap Boz Oyunları → Eşleştirme Oyunu

Eşleştirme Oyunu
(İngilizce Adı: Pair Up)
Tam Ekran Oyna
Eşleştirme
Eşleştirme Oyununun Açıklaması

Eşleştirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Kalabalık bir yığın arasında nesneleri bulup eşleştirin ve odayı olabildiğince temizleyin.
Eşleştirmenin amacı, en yüksek sayıda nesneyi eşleştirmektir!
Çok sayıda tema var:
yemek alanı, okul, kiler, mutfak, spor salonu, oturma odası, yatak odası, çocuk odası, hobi odası, çiftçi pazarı
Talimatlar:
Kullanıcılar istedikleri nesneyi platformdan sürükleyip bırakacaktır. İki aynı nesneyi eşleştirmeye çalışacaklar.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.