Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Kız Oyunları → Yol Bulma Kek Eşleştirme Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Multiverse Goldie Kızgın Vegetable Bonnie Beni Beni Takip Edin Cam Ve Leon Çörek Hop Durma Euro Tren Simülatörü 3D Denizkızı Veya Prenses Noktalı Kız Hamile Sağlık Kontrolü
Yol Bulma Kek Eşleştirme Oyunu
(İngilizce Adı: Path Finding Cakes Match)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Yol Bulma Kek Eşleştirme
Yol Bulma Kek Eşleştirme Oyununun Açıklaması

Yol Bulma Kek Eşleştirme Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Aynı 3 öğeden oluşan yatay veya dikey bir satır oluşturmak için öğeleri boş alanlara taşıyın. Daha fazla puan için mümkün olduğunca az hamle kullanın. Taşımak için öğeye dokunun ve ardından taşımak istediğiniz konuma dokunun. Öğe ile hedefi arasında açık bir yol varsa, yeni yere gidecektir. 3 aynı eşya setinden başka, oyunu erken bitirirseniz ekstra zaman bonusu alacaksınız.
Talimatlar:
Taşımak için eşyaya ve boş kutuya dokunun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.