Pizza Parti Oyunu | Bedava Yemek Oyunları Oyna

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Deniz Kızı Flies İçin Tokyo Hava Savaş 1941 Minesweeper, Bir Klasik Bulmaca Soccerdown Euro Cup 2016 Hamile Moda Gece Noel Baba Christmas Boyama Gezegen Saldırı Tıklayıcısı Solitaire 3
Pizza Parti Oyunu
Tam Ekran Oyna Oyunlarıma Ekle
Oyun yükleniyor...
Pizza Parti Pizza Parti Oyununun Açıklaması
Pizza Parti Oyunu OyuncuBey'de BEDAVA oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yemek Oyunları kategorisinde yer alır. Pizza Partisi harika bir restoran oyunudur. Bu oyunda tonlarca müşteri, restorana gelecek ve sana pizza siparişi verecekler. Onların siparişlerini hazırla, birbirinden güzel pizzalar yap ve bu restoranın sahibi nasıl olunurmuş herkese göster. Başta 2 tip pizzayla başla, bölümleri geçtikçe daha fazla tarife ve malzemeye ulaş ve daha çeşitli pizzalar yapacak hale gel. Unutma! Bu oyunda doğru pizzayı en kısa zamanda müşteriye ulaştırmak çok önemli. Müşterilerin kızıp gitmesini istemezsin.

  İlginizi Çekebilecek Oyunlar:


  Oyuna yapılan yorumlar:


Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.

Aysecik | 5/3/2019 10:10:49 AMPizza partisi oyunundaki pizzalardan evde yapacam.pizza oyunu süper kanka