Uçak Oyunları → Uçak Yarış Çılgınlığı Oyunu

Uçak Yarış Çılgınlığı Oyunu
(İngilizce Adı: Plane Racing Madness)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Uçak Yarış Çılgınlığı
Uçak Yarış Çılgınlığı Oyununun Açıklaması

Uçak Yarış Çılgınlığı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Uçak Oyunları kategorisinde yer alır.

Ölüm makinesinden başka bir şey olmayan son derece değiştirilmiş bir uçağı kullanmayı hiç hayal ettiniz mi? Uçağınızı 3d ortamlarda uçurun ve yarışın, şimdi hayatta kalma savaş uçağı yarış oyununda. Heyecan verici seviyeler, güçlendirmeler ve gerçek 3D fizik ortamları ile zorlu yarış düzeninde özelleştirilmiş 2. dünya savaşı değiştirilmiş uçaklarını oynayın.
En iyi savaş uçağı simülatörü!
Talimatlar:
- 1. oyuncu için ok tuşları (Yukarı, Aşağı, Sol, Sağ) Tuşları
- Dönüş: Sola | Sağ | Yukarı | Aşağı
- Güçlendirici: X
- Ara: C
- Güçlendirme: Uzay
- Kamera: N
- Duraklat: P veya Escape
Oyuncu 2 Hareket Tuşları
- 2. oyuncu için WASD tuşları (W, A, S, D) tuşları
Kendi anahtarlarınızı da ayarlayabilirsiniz.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.