Aksiyon Oyunları → Oyun Zamanı - Oyuncak Korku Dükkanı

Oyun Zamanı - Oyuncak Korku Dükkanı
(İngilizce Adı: Play Time - Toy Horror Store)
Tam Ekran Oyna
Oyun Zamanı - Oyuncak Korku Dükkanı
Oyun Zamanı - Oyuncak Korku Dükkanı Açıklaması

Oyun Zamanı - Oyuncak Korku Dükkanı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Aksiyon Oyunları kategorisinde yer alır.

Merhaba, Play Time Horror Oyuncak Mağazasına hoş geldiniz!
Bazı ilginç görevler bulacaksınız
burada. Hayatta kalmaktan eşya bulmaya, insanları kurtarmaya, olabildiğince çok Huggy Wuggie bulup öldürmeye ve ÇIKIŞ'ı bulup kaçmaya! 3 tür zorluk vardır. Kolay, normal ve Zor. Ayrıca 3 farklı harita.
İyi şanslar.
Talimatlar:
Nasıl oynanır:
Hayatta kalın, nesneleri ve insanları bulun, birkaç düşmanı öldürün ve çıkışı bulun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.