Flash → Polis Arabası Hattı Sürüşü Oyunu

Polis Arabası Hattı Sürüşü Oyunu
(İngilizce Adı: Police Car Line Driving)
Tam Ekran Oyna
Polis Arabası Hattı Sürüşü
Polis Arabası Hattı Sürüşü Oyununun Açıklaması

Polis Arabası Hattı Sürüşü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Police Car Line Driving, harika ve bağımlılık yaratan bir 3D arabadan kaçma arcade oyunudur. Daha yüksek puan kayıtları için yetkisiz araçları kovalamalı ve gidebildiğiniz kadar uzağa gitmelisiniz. Her araç size anında ekstra 100 puan verecektir. Bombalardan kaçmanız gerekiyor, diğer araçlar da aynısını yapacak. Onlara vurursanız oyunu anında kaybedersiniz. Güncel puanınız ve en iyi puanınız ödeme sayfasında gösterilecektir. Mevcut puanınızı artırmak istiyorsanız yeniden başlatıp tekrar deneyebilirsiniz.
Talimatlar:
PC'de ve Mobil Cihazda
Dokun ve kaydır = polis arabasını hareket ettirGenel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.