Yarış Oyunları → Polis Kovala Motosiklet Sürücü Oyunu

Polis Kovala Motosiklet Sürücü Oyunu
(İngilizce Adı: Police Chase Motorbike Driver)
Tam Ekran Oyna
Polis Kovala Motosiklet Sürücü
Polis Kovala Motosiklet Sürücü Oyununun Açıklaması

Polis Kovala Motosiklet Sürücü Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yarış Oyunları kategorisinde yer alır.

Police Chase Motorbike Driver, uyanık ve suçluları alt etmeye hazır insanlar için bir oyundur. Cesaretinizi takip edin ve şehrinizde kötü davranan suçluları yakalayın. Her görevin kendi sınırlamaları vardır. Görevleri tamamlayarak ve şehrin dört bir yanına dağılmış paraları toplayarak bisikletlerin kilidini açın. Sen bu şehrin süper kahramanısın, bu yüzden suçluları uzak tut. Onlarla yüzleşin ve gerekirse onları öldürün. Kaçmalarına izin verme!!! Ancak her Darbe ile bisikletinizin sağlığını kaybedersiniz.
Talimatlar:
( Sür / Sola Git ) A - ( Sür / Sağa Git ) D - ( Ara ) tuşuna basın SPACE - ( Sür / Geri Git ) S - ( Sür / İleri Git ) W - ( Arabaya Bin ) tuşlarına basın F - ( Çekim İçin ) Farenin Sol Tıkını Kullanın - ( Amaç İçin ) Farenin Sağ Tıkını Kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.