Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Kız Oyunları → Pop Yıldız Diş Hekimi Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Caterpillar Geçişi Dino Koşu Mini Retro Bombacı Ninja Moves Tank Savunucusu Ahşap Shop Aşk Çift Slide Otobüsteki Tekerlekler
Pop Yıldız Diş Hekimi Oyunu
(İngilizce Adı: Pop Star Dentist)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Pop Yıldız Diş Hekimi
Pop Yıldız Diş Hekimi Oyununun Açıklaması

Pop Yıldız Diş Hekimi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Kız Oyunları kategorisinde yer alır.

Ünlü pop yıldızlarına dişçi olarak oynayın! Kırılmış, çürümüş ve hasar görmüş dişleri çeşitli aletler kullanarak onarın. Ünlü yıldızların seğirmeye başladığını, yanıp söndüğünü ve kırmızıya döndüğünü izleyin.
Sevimli ve garantili eğlence! A olması gereken


- Oynamak için 5 farklı pop yıldızı
- 7 farklı dental alet
- tamir edilecek çok sayıda diş türü
- eğlenceli animasyonlar, her yaş için uygun
- çeşitli süslemeler
Talimatlar:
Ünlü pop yıldızlarına dişçi olarak oynayın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.