Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Önerilen oyunlar
Yukarı Tepe Ücretsiz Driving Meyve Ustası Online Prenses Lisesi Trendleri Atlama Deniz Uzaylı Kaydırma Küçük Dino Macerası Basketbol Kuvvetli Vuruş Acil Durum Kamyonları 3'lü Eşleştirme
Güç Duvarı Oyunu
(İngilizce Adı: Power Wall)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Güç Duvarı
Güç Duvarı Oyununun Açıklaması

Güç Duvarı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Topu laboratuvarda mümkün olduğunca uzun süre tutmaya çalışın. Bakalım ne kadar hızlısın.
Talimatlar:
“Laboratuardaki bilim deneyine katılmaya çalışın. Kendinizi oynayın ve daha iyi performans sergileyin! Topun laboratuardan uçmasına izin vermeyin. Ekrandaki güç duvarını doğru zamanda etkinleştirin. Hızın artırılması hassasiyetinizi, dikkatinizi ve kanıtınızı kanıtlar Özel yetenekler, algı oyununda grafiksel olarak hoş bir ortama eğlence ve meydan okuma getiriyor.Herkes için basit ve güzel bir oyun.
"Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.