Platform Oyunları → Prison Noob Vs Profesyonel Oyunu

Prison Noob Vs Profesyonel Oyunu
(İngilizce Adı: Prison Noob vs Pro)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Prison Noob Vs Profesyonel
Prison Noob Vs Profesyonel Oyununun Açıklaması

Prison Noob Vs Profesyonel Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Platform Oyunları kategorisinde yer alır.

Herkesin gözdesi acemi hapishaneden kaçmaya çalışır ve ona eşlik eden profesyonel arkadaşıyla hapishaneden kaçar. hapishaneden kaçan iki acemi ve profesyonel çocuk asla durmaz. Hapishaneden kaçtıkları için çok mutlu olan Noob ve pro, önce elmasları toplar, ardından gizli kapıları açar ve asansöre koşar. Noob ve pro, yerin altına gizlice girerler, sonunda asansöre ulaşırlar. Karlar eridikçe suyun yavaşça yükseldiğini de unutmayın. Asansöre vaktinden önce binin!
Talimatlar:
*WASD + Ok Tuşlarına Git
*Çift Atlama mevcut
*Mobil Dokunmatik Kontrol
*Yalnızca acemi elmas toplayabilir.
*Sadece Pro kapıları açabilir.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.