Yap Boz Oyunları → Köpeğimi Koru Oyunu

Köpeğimi Koru Oyunu
(İngilizce Adı: Protect My Dog)
Tam Ekran Oyna
Köpeğimi Koru
Köpeğimi Koru Oyununun Açıklaması

Köpeğimi Koru Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Protect My Dog, eğlenceli bir gündelik bulmaca oyunudur. Oyunun amacı sevimli köpeğimizi arı saldırılarından korumaktır. Bunun için seviyelerde defansif çizim çizgisi oluşturmalısınız. Ayrıca köpeğinizi lavlardan, dikenlerden ve farklı çevresel tehlikelerden korumalısınız. Arılarla Mücadele 50 Bölüm boyunca devam edecek ve her bölümde işler biraz daha zorlaşacak.
Talimatlar:
Farenizi kullanarak bir çizim çizgisi oluşturun.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.