Yap Boz Oyunları → Bulmaca Emojisi Oyunu

Bulmaca Emojisi Oyunu
(İngilizce Adı: Puzzle Emoji)
Tam Ekran Oyna
Bulmaca Emojisi
Bulmaca Emojisi Oyununun Açıklaması

Bulmaca Emojisi Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Emoji Puzzle, benzer duyguları çiftler halinde ilişkilendirmenizi gerektiren bir bulmaca oyunudur. Her sorunu düşünün ve temasını belirleyin. Bir çizgi ile bağlamak için her seferinde ayrı bir sütundan her bir parçaya dokunmanız yeterlidir. Alternatif olarak, çeşitli sütunlardaki nesneleri bir çizgi ile bağlamak için sürükleyebilirsiniz. Her parçayı başarıyla birleştirirseniz bölümü tamamlamış olursunuz.
Talimatlar:
Emoji çiftini eşleştirin!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.