Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
Amazon Ads:
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Yap Boz Oyunları → Hızlı Matematik Oyunu

OyuncuBey.com

Süper Html5 ve Flash Oyunlar

Önerilen oyunlar
Klara Hafıza Kartları Prenses Stripes Vs Noktaları Çöp Adam Ordusu: Savunmacılar Eşleştirme Şekiller Bağlama Ve Çizim Cadılar Bayramı Hafıza Kartları Cadılar Bayramı Fashionista Kayan Kaçış
Hızlı Matematik Oyunu
(İngilizce Adı: Quick Math)
OyuncuBey'i
Beğen:
Bu oyunu
paylaş:
Abone Ol
Tam Ekran Oyna
Oyun yükleniyor...
Hızlı Matematik
Hızlı Matematik Oyununun Açıklaması

Hızlı Matematik Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Hızlı Matematik basit grafikli bir bağımlılık yapıcı bir oyun. Doğru bir hesaplamaya dokunun. Kolay mı geliyor? İnan bana değil! Ustalaşmak için süper insan refleksleri gerekiyor! Mümkün olduğunca fazla puan almaya çalışın.
Arkadaşlarınızla en iyi puanı paylaşın ve eğlenin. Sanırım başarınızı kıskanacaklar.
Talimatlar:
Süre dolmadan önce doğru denkleme dokunun. Basit. Yoksa öyle mi?Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.