Yap Boz Oyunları → Sınav - Bayrağı Tahmin Et Oyunu

Sınav - Bayrağı Tahmin Et Oyunu
(İngilizce Adı: Quiz - Guess the flag)
Tam Ekran Oyna
Sınav - Bayrağı Tahmin Et
Sınav - Bayrağı Tahmin Et Oyununun Açıklaması

Sınav - Bayrağı Tahmin Et Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Yap Boz Oyunları kategorisinde yer alır.

Oyunda fotoğrafta hangi ülkenin bayrağının gösterildiğini tahmin etmeniz gerekiyor,
Oyundan dünyanın farklı ülkelerine ait 200'den fazla bayrağı ezberleyeceksiniz,
Oyun hem yetişkinler hem de küçük çocuklar için bayrakları öğrenmek için tasarlanmıştır.
Talimatlar:
İlk önce bayrağın bir fotoğrafı belirir, dört düğme vardır, bunlardan biri ülkenin doğru adını taşır, göreviniz doğru cevaba tıklamak.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.