Macera Oyunları → Tavşan Ben Oyunu

Tavşan Ben Oyunu
(İngilizce Adı: Rabbit Ben)
Tam Ekran Oyna
Tavşan Ben
Tavşan Ben Oyununun Açıklaması

Tavşan Ben Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Macera Oyunları kategorisinde yer alır.

İlk kez bir yürüyüş için vizondan sıra dışı bir renk olan küçük bir tavşan çıktı. Her şeyle ilgileniyor, bebek yeşil platformlara atlıyor, taze orman havasının tadını çıkarıyor. Aniden adacıklardan birinde parlak bir şey gördü. Kahramanın Tavşan Ben'deki tüm paraları toplamasına yardım et, ama tavşanın mor kirpi korkusundan kurtulmasına izin ver - onlar altın koruyucular. Keskin iğneleri ile delebilirler. Kirpi bir tavşanı kovalayacak ve ona yakalanmamaya yardım edeceksiniz.
Talimatlar:
Ekrandaki düğmelere dokunmak veya taşımak için ok tuşlarını kullanın!Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.