Flash → Yarış Tıklayıcısı Oyunu

Yarış Tıklayıcısı Oyunu
(İngilizce Adı: Race Clicker)
Tam Ekran Oyna
Yarış Tıklayıcısı
Yarış Tıklayıcısı Oyununun Açıklaması

Yarış Tıklayıcısı Oyunu OyuncuBey'de bedava oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Flash kategorisinde yer alır.

Race Clicker, adrenalininizi artıracak aksiyon dolu bir boşta tıklama yarış oyunudur. Zafere giden yolu özelleştirin, yükseltin ve hızlandırın. Her tıklama sınırlarınızı zorluyor, her yükseltme yeni olasılıkları ortaya çıkarıyor ve her yarış sizi daha hızlı tıklamaya cesaretlendiriyor. Rakiplerinizi toz içinde bırakın ve hız ihtiyacınızı sonsuz heyecanla karşılayın. Motorlarınızı çalıştırın ve hemen piste çıkın!
Talimatlar:
Oyunu oynamak için farenin sol tuşunu kullanın.Genel Açıklamalar:
Bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızda, bu oyunu farenizle veya klavyenizdeki ok tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Cep telefonunuzda veya tabletinizde, bu oyunu dokunmatik ekranlarda, dokunarak veya kaydırarak oynayabilirsiniz. Oyun ekranınıza sığmalıdır. Telefonunuzun veya tabletinizin yönlendirilmesiyle ilgili bir bildirim varsa, lütfen konumu düzeltmek için telefon ya da tabletinizi döndürün. Gerekirse sayfayı yenileyin. Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen oyunun altına bir yorum yazınız. Önerilen oyunları, sonraki ya da önceki oyunları seçerek diğer oyunları da aşağıdan açabilirsiniz. Oyun oynamak istediğiniz kategoride de gezinebilirsiniz. Başarılar dileriz...

  Oyuna yapılan yorumlar:


Hasan | 12/17/2010 8:00:14 PMYeni Html 5 oyunlar tablet ve telefonlarda da calisiyor. Cep telefonundan oyun oynamayi cok seviyorum. Tablette de oyun oynamak cok eglenceli.

Mert | 3/4/2011 9:57:18 AMHerkese tavsiye edebileceğim süper bedava oynanabilen online flash oyun. OyuncuBey'deki diğer flash oyunlar da süper. Bu siteyi çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Ali | 11/2/2012 2:32:29 PMBen de flash oyun oynamayı çok seviyorum. Bu sitede gerçekten oyun oynamak ve bulmak çok kolay.